Navigovať do servisuRosina, Pusté 981Telefón+421 949 895 717, +421 948 937 737 E-mailautoservis@danisek.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 až 16.00 So: na objednávku min. 48h dopredu

Geometria vozidla

Geometria vozidla

Kontaktujte nás

Geometria Vášho vozidla je u nás v správnych rukách

Od roku 2017 používame v našom servise 3D geometriu, ktorá svojim technologickým štandardom spĺňa podmienky stanovené výrobcami prémiových automobilov (Mercedes-Benz, BMW, VW-group,…). Vo vozidlách neustále pribúdajú jazdné asistenčné systémy, priemer diskov sa stále zväčšuje a výška plášťov kolies zmenšuje, čo pri súčasnom stave vozoviek výraznou mierou prispieva predovšetkým k častým poškodeniam geometrie podvozku a jeho jednotlivých častí.

My Vám ponúkame široký sortiment služieb od výmeny podvozkových častí až po komplexnú kontrolu a následné nastavenie geometrie Vášho vozidla.

Naši technici sú Vám schopní výjsť v ústrety takmer v každej situácii, s ktorou sa pri údržbe alebo poškodení Vášho vozidla môžete stretnúť.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.